Laupäeval, 2. novembril, leidis aset II liiga võitja mäng. Meie, kui Põhja/Ida piirkonna võitjad, kohtusime Lõuna/Lääne piirkonna võitja Paide III’ga. Tasub märkida, et Paide III võistkonnas mängivad paljud kogenud mängijad, kel suur Premium liiga kogemus. Seda huvitavam oli kohtumine meie noormängijate jaoks. Esimesel poolajal oli mõningane eelis Paide III võistkonnal, kes realiseeris rünnaku väravaks. Esimene
Meistrivõistluste viimases voorus sai FCI Tallinn III 4:0 võidu Saku Sportingu üle ning kindlustas endale sellega tabelis esimese koha. Värava lõid Roma Bõkov, Tom Nurk (2) ja Mark Artjunin. Mängijad olid terve hooaja vältel väga tublid. Tänud kõigile!

Kindel 6:1 võit

Täna võõrustas FCI Tallinn II (08) meistrivõistluste viimase mängu raames võistkonda Raplast ja saavutas kindla 6:1 võidu. Esimesel poolajal õnnestus meil lüüa 2 väravat (Gleb Penkov). Teisel poolajal lõi Gleb Penkov veel kaks väravat. Lisaks lõi ühe värava Timur Samohhin ja Andrei Maslennikov. Mängu viimasel minutil õnnestus vastasel lüüa auvärav. Kohtumise lõplik seis 6:1 ja
Laupäeval, 19. oktoobril, kohtus meie teise liiga võistkond Jõgeval võistkonnaga SK Noorus-96. Esikoha saavutamiseks oleks piisanud viigist, kuid meie mängijad olid meelestatud ainult võidule. Võistkond näitas oma paremust terve kohtumise vältel. Väljak oli pehme ning vastasvõistkond kaitses agaralt oma väravat. Sihikindlus aitas meid aga väravani, mille lõi Daniil Tsuiman. Raske kuid teenitud võit tõi meile
Eile mängis FCI Tallinn II (08) võõrsilmängu Viimsis ning võttis kindla 3:0 võidu. Kõik kolm väravat löödi esimesel poolajal. Värava lõid Gleb Penkov, Amin Ouertani ja Timur Samohhin. Ka teisel poolajal loodi võimalusi, mis kahjuks jäid realiseerimata. Kaitse mängis kindlalt, laskmata vastasel meile väravat lüüa. Tublid – õnnitleme võidu puhul! Asume valmistuma viimaseks mänguks (26.10).
Sel nädalal lõppevad Eesti U12 (2008-09) meistrivõistlused. Meie võistkond pidas oma viimase otsustava mängu teisipäeval FC Joker Raasiku vastu. Ainult võit garanteeris alagrupi esimest kohta ning pingelises mängus õnnestus võita 1:0. Mängijad mängisid organiseeritult, lõid palju võimalusi, millest kasutada suutsime vaid ühe. Sellegipoolest tuli võit teenitult. Võistkonna koosseis: Edward Sõrovatenko, Maksim Korseikin, Daniil Missai, Kirill