Tulevad kohtumised:
VOOR 1 | |||||
2024-05-23 | |||||
18:30 | FC Ararat I '10 | VS | JK Kalev Valge '10 |
VOOR 4 | |||||
2024-05-04 | |||||
12:00 | Santos Punane '10 | VS | Pärnu Vaprus '10 | ||
12:30 | JK Kalev Valge '10 | VS | FC Flora '10 | ||
13:00 | TJK Legion '10 | VS | Tammeka Sinine '10 | ||
16:00 | FC Elva '10 | VS | FC Ararat I '10 | ||
2024-05-05 | |||||
12:00 | FA Kalev '10 | VS | Nõmme United I '10 |
VOOR 5 | |||||
2024-05-11 | |||||
11:30 | FC Flora '10 | VS | Santos Punane '10 | ||
13:45 | Pärnu Vaprus '10 | VS | FA Kalev '10 | ||
2024-05-12 | |||||
13:00 | Nõmme United I '10 | VS | FC Elva '10 | ||
14:45 | FC Ararat I '10 | VS | TJK Legion '10 | ||
14:45 | FC Flora R. '10 | VS | JK Kalev Valge '10 | ||
17:45 | Tammeka Sinine '10 | VS | FCIL United I '10 |
VOOR 6 | |||||
2024-05-18 | |||||
12:30 | TJK Legion '10 | VS | FCIL United I '10 | ||
14:00 | FC Elva '10 | VS | Pärnu Vaprus '10 | ||
14:30 | JK Kalev Valge '10 | VS | Tammeka Sinine '10 | ||
16:00 | Santos Punane '10 | VS | FC Flora R. '10 | ||
2024-05-19 | |||||
16:00 | FA Kalev '10 | VS | FC Flora '10 | ||
17:45 | FC Ararat I '10 | VS | Nõmme United I '10 |
VOOR 7 | |||||
2024-05-26 | |||||
11:00 | FC Flora R. '10 | VS | FA Kalev '10 | ||
13:00 | Pärnu Vaprus '10 | VS | FC Ararat I '10 | ||
15:00 | FCIL United I '10 | VS | JK Kalev Valge '10 | ||
16:30 | Tammeka Sinine '10 | VS | Santos Punane '10 | ||
18:00 | Nõmme United I '10 | VS | TJK Legion '10 | ||
2024-06-19 | |||||
13:00 | FC Flora '10 | VS | FC Elva '10 |
VOOR 8 | |||||
2024-06-01 | |||||
10:30 | FC Ararat I '10 | VS | FC Flora '10 | ||
12:00 | FC Elva '10 | VS | FC Flora R. '10 | ||
12:00 | Santos Punane '10 | VS | FCIL United I '10 | ||
12:30 | TJK Legion '10 | VS | JK Kalev Valge '10 | ||
2024-06-02 | |||||
15:30 | Nõmme United I '10 | VS | Pärnu Vaprus '10 | ||
16:00 | FA Kalev '10 | VS | Tammeka Sinine '10 |
VOOR 9 | |||||
2024-06-08 | |||||
10:00 | FC Ararat I '10 | VS | FC Flora R. '10 | ||
12:00 | FC Elva '10 | VS | Tammeka Sinine '10 | ||
14:00 | FCIL United I '10 | VS | FA Kalev '10 | ||
15:00 | Pärnu Vaprus '10 | VS | TJK Legion '10 | ||
15:45 | JK Kalev Valge '10 | VS | Santos Punane '10 | ||
2024-06-11 | |||||
19:00 | FC Flora '10 | VS | Nõmme United I '10 |
VOOR 10 | |||||
2024-06-15 | |||||
12:30 | TJK Legion '10 | VS | Santos Punane '10 | ||
14:00 | FCIL United I '10 | VS | FC Elva '10 | ||
2024-06-16 | |||||
15:00 | Nõmme United I '10 | VS | FC Flora R. '10 | ||
15:30 | Tammeka Sinine '10 | VS | FC Ararat I '10 | ||
16:00 | FA Kalev '10 | VS | JK Kalev Valge '10 |
VOOR 11 | |||||
2024-06-22 | |||||
11:00 | FC Flora R. '10 | VS | Pärnu Vaprus '10 | ||
13:00 | Tammeka Sinine '10 | VS | Nõmme United I '10 | ||
14:00 | FCIL United I '10 | VS | FC Ararat I '10 | ||
14:30 | JK Kalev Valge '10 | VS | FC Elva '10 | ||
14:45 | FC Flora '10 | VS | TJK Legion '10 | ||
16:00 | Santos Punane '10 | VS | FA Kalev '10 |